Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesülete

A VGYKE álláshirdetése

2021. február 3.
A grafikán egy számítógép monitora előtt dolgozik egy férfi.

Kedves Tagjaink!

Mészáros Ágnes vagyok, a VGYKE alelnöke. Felhívást szeretnék közzétenni, mert új munkatársat keresünk!

Sokak számára ismert, hogy a VGYKE tizenkettő kerületben folytatja közösségszervező tevékenységét.

A jelenlegi helyzetben online bejelentkezés formájában tartunk havi klubnapokat a kerületekben élő látássérültek számára. Ezek mellett célunk minél változatosabb témákban vendéget hívni.

Néhány kerületben jelenleg egy vak munkatársunk végzi a közösségszervezői munkát, aki mellé szeretnénk egy gyengénlátó, vagy más megváltozott munkaképességű kollégát felvenni.

Amit ajánlani tudunk:

  • Heti 20 órás munkakör.
  • Rugalmas időbeosztás.
  • Bérezés a mindenkori garantált bérminimumnak megfelelő összeg.

Elvárásaink:

  • Jó kommunikációs készség.
  • Microsoft Word, Excel alapszintű ismerete.
  • Önálló közlekedés.
  • Egyéni és csapatban végzett munkához való alkalmazkodás.
  • Okos eszközök használata
  • Papír alapú dokumentáció

Feladatok:

  • Meghívók elkészítése/kiküldése elektronikusan és papír alapon (klub és program meghívók)
  • Óvodai, iskolai szemléletformáló programok megtartása online formában
  • A kerület által szervezett programokon való részvétel jelenleg online formában
  • A kerületben működő más klubokkal, civil szervezetekkel való kapcsolatfelvétel.
  • Kerületi intézményekkel való kapcsolatfelvétel (VGYKE bemutatása).
  • Kerületi Facebook oldal kezelése. ( Fényképezés, dokumentáció.)
  • Jelenléti ívek vezetése

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, önéletrajzát kizárólag e-mailben küldje el részemre a meszarosagnes@vgyke.com címre!

Mielőbbi jelentkezésükben bízva további szép napot kívánok!

Üdvözlettel:

Mészáros Ágnes
VGYKE alelnök

+36 70 984 11 08
meszarosagnes@vgyke.com