Emléklapot kapott a VGYKE

Egyesületünk oklevelet kapott.

Ebben az évben is részt vettünk a XIII. kerületben megrendezett Civilek Napja eseményen. Kollégáink segítségével bemutattuk, egyesületünk milyen széleskörű tevékenységet folytat. Így a hozzánk ellátogató felnőttek és gyermekek megismerkedhettek a tapintós játékok előnyeivel, a braille írással, de különféle segítő eszközökkel is, mint például a beszélő óra, vagy a beszélő mérleg.

Bonca, a vakvezető kutyus hihetetlen sikert aratott itt is. Azok, akik jól válaszoltak a vele kapcsolatos kvíz kérdésekre, VGYKE-s sárga lufit kaptak, vagy a felnőttek esetében vendégeink voltak egy ingyenes irodai masszázsra is.

A VGYKE csapat tagjai voltak:

  • Lenkainé Vajda Viktória és Tanai Csaba tapasztalati szakértők
  • Bordás Richárd gyógymasszőr

Meggyőződésünk, hogy a szemléletformálást nagyon korán el kell kezdeni. Érzékenyítő programjaink pontosan azt a célt szolgálják, hogy bemutassuk a társadalomnak, így is lehet “teljes értékű” életet élni. Csak néhány segédeszközzel többre van szükségünk, mint másoknak.

Ez alkalomból igen szép Emléklapot is kaptunk.

VGYKE
Sajtóiroda

A képen az oklevél látható.

Feltöltve: | Utolsó frissítés: